• JUMP PARK
    1200 M2 TRAMPOLÍN
    A ÚPLNEJ ZÁBAVY

Atrakcie

JUMP PARK

JUMP PARK je sieť vzájomne prepojených trampolínových atrakcií rozprestierajúcich sa na rozlohe 1.200 m2 . Svojou rozlohou sa zaraďuje medzi najväčšie trampolínové parky na Slovensku. Je určený pre deti aj dospelých. Preveriť svoju kondičku a zabaviť sa tu môžu jednotlivci, dvojice či skupiny. JUMP PARK je ideálnym miestom pre zábavu a tréning – zdolanie výzvy a prekonanie samých seba. Nájdete...

KIDS – MINI

KIDS – MINI je detské ihrisko pre najmenších. Detičky sa tu bezpečne zabavia v bazéne s mäkkými guličkami, na šmýkačkách či obľúbených preliezkach. Svoje zručnosti si preveria a vyskúšajú na interaktívnych tabuliach. Spoločnosť im budú robiť rôzni plyšoví kamaráti.  KIDS – MINI sa nachádza v kaviarenskej časti a je vám k dispozícii zadarmo. 

CLIMB

Farebné a dynamické lezecké steny, na ktorých si sami vyberiete cestu podľa vašich možností.  Sú vhodné pre začiatočníkov, ale aj pre skúsených lezcov. Všetko je len o vašej vytrvalosti, ohybnosti, sile a rýchlosti. Samozrejmosťou je istenie, ktoré vás vždy podrží.  V X-PARK sa zabavíte na prekážkach rôznych náročností, ktoré preveria vašu rýchlosť, kondičku a stabilitu. Zasúťažte si s...

RAINBOW NET

RAINBOW NET je absolútna novinka na trhu s atrakciami, ktorú nájdete len u nás v BOUNCE PARK 17. Atrakciu tvoria prepadávajúce sa siete, v ktorých si deti užijú kopec zábavy. Môžu tu skákať, loziť a zdolávať rôzne prekážky.  RAINBOW NET nájdete ako súčasť CLIMB.

KIDS PARK

KIDS PARK je skutočným detským rajom pre deti. Tu nuda určite nehrozí! Veľké viacpodlažné ihrisko je určené pre všetky deti. Vybláznite sa na obľúbených atrakciách, ako sú preliezačky, rebríky, tunely, šmýkačky, ale aj rôzne prekážky, ktoré preveria vašu fyzickú zdatnosť, obratnosť a šikovnosť. 

GAME ZONE A VR

V GAME ZONE nájdete množstvo interaktívnych herných atrakcií rôzneho zamerania, ako sú lúč s vodou, formuly, hádzanie lôpt na kôš a mnoho ďalších. Taktiež v zóne nájdete biliard a šípky. Vstup do GAME ZONE nájdete pri multifunkčnom ihrisku.

MULTIFUNKČNÉ IHRISKO

Multifunkčné ihrisko s umelou trávou, ktoré môžete využiť nielen na futbalový zápas, ale aj volejbal, bedminton a iné športy. Ihrisko je chránené mantinelom a ochrannými sieťami. Povzbudzovať vás môžu vaši priatelia z mini tribúny.  Ako bonus si môžete od nás odniesť originálnu fotografiu z foto zóny s vizualizáciou Mareka Hamšíka.

PÁRTY A OSLAVY

Pripravili sme pre vás 3 párty miestnosti, ktoré slúžia pre organizovanie rodinných osláv, detských osláv, firemných mítingov, školení a pod.  Každá z miestností má vlastné ozvučenie, TV obrazovky a dokonca DJ hudobný dotykový pult.  PÁRTY BALÍKY SMALL PACKETpárty miestnosť pre 10 osôbPondelok – Štvrtok / 165 €Piatok – Nedeľa / 185 € MEDIUM PACKETpárty miestnosť pre 15 osôbPondelok – Štvrtok...

KAVIAREŇ

Kaviareň je ideálnym miestom pre oddych s rodinou či priateľmi. Po športových výkonoch si tu môžete oddýchnuť a občerstviť sa chutným koláčom a nápojmi, alebo len tak posedieť v príjemnom prostredí pri dobrej káve a pozorovať dianie priamo z presklenej vnútornej a vonkajšej terasy.