• FAQ
    NAJČASTEJŠIE
    OTÁZKY A ODPOVEDE

FAQ

Čo je BOUNCE PARK 17?

BOUNCE PARK 17 je najväčší športovo-zábavný park na Slovensku, ktorý sa nachádza v Banskej Bystrici. Na ploche 4000m2 tu nájdete viac ako 50 rôznych atrakcií, od trampolín, lezeckých stien, detských atrakcií až po multifunkčné ihrisko s umelou trávou.

Kde sa nachádza BOUNCE PARK 17?

BOUNCE PARK 17 sa nachádza na Sládkovičovej ulici 1432/35 v Banskej Bystrici, v blízkosti pivovaru Urpiner.

Kedy je BOUNCE PARK 17 otvorený?

BOUNCE PARK 17 je otvorený denne, vrátane víkendov.

Sú nejaké obmedzenia pre vstup? (vek, hmotnosť, zdravotný stav)

V BOUNCE PARK 17 radi privítame každého návštevníka. Vstup je povolený pre deti aj dospelých a pre všetkých nadšencov pohybu. Pre najmenších návštevníkov je pripravený KIDS - MINI, deti sa môžu zabaviť v KIDS PARKU a pre väčšie deti a dospelých je k dispozícii celý JUMP PARK, CLIMB, GAME ZONE a mnoho iného. Pre imobilných návštevníkov je k dispozícii imobilný vstup a výťah.

Kde môžem ísť v BOUNCE PARK 17 bezplatne?

Bez nutnosti platenia vstupného môžete navštíviť reštauráciu, hornú kaviareň s priestrannou terasou a výhľadom na celý BOUNCE PARK 17, spodnú kaviareň s fajčiarskou zónou, obchod s cukrovinkami Candy Mania a detské ihrisko pre najmenších KIDS MINI.

Je k dispozícii parkovisko?

Parkovanie pre návštevníkov je k dispozícii priamo v areáli BOUNCE PARK 17, s dostatočným množstvom parkovacích miest.

Prijímate nových zamestnancov? Koho môžem kontaktovať?

Do nášho tímu prijímame zamestnancov na rôzne pracovné pozície. Životopisy môžu záujemcovia zasielať emailom na adresu info@bouncepark.sk