• NÁVOD NA ONLINE
    KÚPU LISTKOV

Návod na ONLINE kúpu lístkov

Pred návštevou BOUNCE PARK 17 vám odporúčame zakúpiť lístky ONLINE, ktoré vám zabezpečia miesto v parku najmä počas víkendov, sviatkov a prázdnin.

1/ V úvode webstránky kliknete na REZERVÁCIA LÍSTKOV.

2/ Zvolíte si atrakciu, o ktorú máte záujem. V prípade, že chcete využiť KOMBO VSTUP zvolíte možnosť KOMBO VSTUPY.

3/ V prípade, že ste držiteľ BOUNCE BONUS karty, darčekového preukazu alebo vstupenky zo Zľavomatu zvolíte príslušnú možnosť. V ostatnom prípade necháte predvolenú možnosť „Nie“. Zvolíte počet ľudí, ktorí chcú vstúpiť na atrakcie. (Platí sa len za osoby, ktoré využívajú atrakcie, t. j. prejdú turniketom na danú atrakciu. V prípade, že nemáte záujem o využívanie atrakcií, môžete počkať v kaviarni alebo oddychových zónach.). Nakoniec zvolíte dátum vašej návštevy a naspodu kliknete na Pokračovať.

4/ Vyberte si dĺžku a začiatok vášho vstupu. Napríklad ak chcete ísť do JUMP PARKU na 2 hodiny od 13:00 do 15:00 hod, zvolíte možnosť 2 hodinový vstup so začiatkom o 13:00, kde vám automaticky zobrazí celkovú cenu za celkový počet osôb. Po výbere vstupu a času kliknete naspodu na Pokračovať. Pozor: Vstupy začínajú o každej celej hodine, odporúčame vám prísť o 30 minút skôr, aby ste sa v kľude zaregistrovali a pripravili. Registráciu urýchlite predvyplnením Vyhlásenia o zodpovednosti.

5/ Vyplníte vaše osobné údaje, zvolíte spôsob platby (kartou alebo cez Internet banking), prečítate si a odsúhlasíte obchodné podmienky rezervácie, spracovanie osobných údajov pre účely rezervácie a v prípade vášho záujmu aj súhlas s odoberaním informácií o aktuálnych udalostiach a propagačných akciách. Na záver kliknete na Dokončiť objednávku. Tento krok vás presmeruje do platobnej brány alebo Internet bankingu, kde uhradíte vstupenky, ktoré vám po úspešnej platbe prídu do e-mailovej schránky. Vstupenkami sa preukážete na recepcii.